PREZENTACJA REALIZACJI

OPTOELECTRONIC

Strona firmy specjalizującej się w urządzeniach przemysłowych

OPIS REALIZACJI

OPTOELECTRONIC.PL to firma specjalizująca się w urządzeniach przemysłowych. Dyrektor Marcin Kaliś prężnie rozwija firmę współpracując z partnerami z Chin. Specjalizują się w sortownikach kolorów dla przemysłu oraz wchodzą na rynek pomp ciepła.

Celem strony było przedstawienie produktów jakie oferuje firma Optoelectronic oraz dodanie modułu czatu do strony w formie Whatsup.

Logo i główne kolory klient już posiadał. Ja dobrałem dosłownie 3 kolory do kontrastu i w ten sposób powstał design, który widzisz.
Klient również chciał stworzyć coś na kształt sklepu/katalogu, który w przyszłości – jeśli się zdecyduje będzie można bez problemu przejść na pełną funkcjonalność, jaką daje sklep Woocommerce.

Obecnie strona posiada Katalog produktów oraz oddzielną kartę produktu dla danej maszyny, gdzie nie ma możliwości zakupu oraz nie ma podanej ceny.
Ponieważ jest to tak specyficzny klient, Pan Marcin zdecydował, że woli, gdy klient sam się skontaktuje i ustali z nim cenę.

Dlatego w karcie produktu jest położony duży nacisk na szybki kontakt za pomocą telefonu, czatu lub maila, co praktycznie jest dostępne na każdej podstronie.

Cała strona została wykonana w technologii Responsywnej, z implementacją modułu Woocommerce tak, jak obecnie klient potrzebował.


STRONA NA WIDOKU DESKTOP

STRONA NA WIDOKU DESKTOP

STRONA NA WIDOKU MOBILE

STRONA NA WIDOKU MOBILE

ZOBACZ KOLEJNY PROJEKT

NIE CZEKAJ!
SKONTAKTUJ SIĘ

Zacznijmy już dziś tworzyć Twoją stronę internetową